Ana sayfa ÜrünlerAna Sayfa LED Aydınlatma Armatürleri

100 - 120V 180W Kompakt Düşük Enerji Tüketimi 380nm UVA CE Akvaryum Led Aydınlatma Armatürleri

100 - 120V 180W Kompakt Düşük Enerji Tüketimi 380nm UVA CE Akvaryum Led Aydınlatma Armatürleri

100 - 120V 180W Compact Low Energy Consumption 380nm UVA CE Aquarium Led Light Fixtures

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Wavereef
Sertifika: CE/GS/UL for LED driver
Model numarası: LED-3W-900B
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı

100 - 120V 180W Kompakt Düşük Enerji Tüketimi 380nm UVA CE Akvaryum Led Aydınlatma Armatürleri

Ofislerde, evlerde ve diğer alanlarda düşük enerji tüketimi ve Co2 emisyonu çok önemlidir. Geleneksel metal halide lamba veya flüoresan tüp veya akkor ampuller veya enerji tasarruflu lamba aksine, LED, yüksek performansı ile çok daha fazla enerji tasarrufu sağlar. LED, daha düşük enerji tüketimi ve daha uzun ömür ile pazardaki diğer ışık seçeneklerinden daha iyi performans gösterir.

Bu aydınlatma armatür hattı, hem deniz ve tatlı su akvaryumuna LED teknolojisi uygular hem de farklı LED dizisi ile iç mekanlarda büyüyen bitkiler için kullanılabilir. Dayanıklılığı ve yüksek cam görünümü ile kolayca temizlenebilen ve hafif olan PLEXIGLASS'dan imal edilmiştir. Güvenli düşük voltajda çalışır ve her büyüklükteki tankı kapsamak için seçim için çeşitli ebatlarda mevcuttur. Dahil braket ile çeşitli açık tanklara kolayca monte edilebilir.

 

Uygulamalar:

12000K güçlü LED ışıklarıyla bu aydınlatma sistemi, geleneksel enerji tasarruflu lamba ile aynı iş görebilir ve mükemmel aynı aydınlatma vizyonunu oluşturabilir. Enerji tasarruflu lamba ile karşılaştırıldığında, çok daha fazla fayda var: daha fazla enerji tasarrufu ve uzun ömür. Hem deniz hem de tatlısu deposu için mükemmel bir seçimdir. Geleneksel enerji tasarruflu lamba tüpünü değiştirmek için onu kullanmak idealdir.

 

Özellikler:

MODEL NUMARASI

LED-3W-900B

LED SÜRÜCÜ GERİLİMİ

100-120V / 220-240V

LAMBA FİKTÜR HAVZASI

DC 30V

LED GÜÇ

180W

BEYAZ LED BULB

3W * 30pcs (12000K)

420nm mor LED BULB

3W * 6 Adet

ROYAL MAVİ LED BULB

3W * 30pcs

660nm KIRMIZI LED BULB

3W * 6 Adet

FİKTÜR BOYU

90CM

AQUARUM BOYLARI İÇİN

90CMTO 100CM

OPTİK LENS

60 derece artı 80 derece

Açıklamalar: LED renk kombinasyonu iç kısımlarda büyüyen mercan veya bitkiler için özelleştirilebilir.

 

Rekabet avantajı:

LED'in akvaryuma getirdiği başlıca yararlar:

1, Metal halide ampuller UV radyasyon yayar ve mercanları korumak için bir UV korumaya ihtiyaç duyar ( mercanlar aşırı UV ile ağartabilir ). LED'lerden neredeyse hiç UV radyasyonu gelmez. LED'ler için dört bir. Bu LED ışığı 380 nm'de UVA ile gelir; bu da mercanın büyümesine fayda sağlar.

 

2, Bir metal halide ampul tarafından üretilen parıltı çizgileri çok caziptir ve esaret altındaki resifin daha doğal görünmesine yardımcı olur. LED'ler ayrıca parıltı çizgileri üretir ve aynı doğal ışıklandırma görünümünü oluşturur.

 

3, LED dizisi, ışık çıktısının tam güneş ışığı, bulutlu günler, gün ışığı, gün batımı veya ay ışığı için ayarlanmasına izin verecek kontrollere sahiptir. LED ampuller maksimum çıkıştan sıfır çıkışa kadar solabilir.

 

4, Metal halojenürlerin büyük bir problemi ısı çıkışıdır. Yayılan ısı, akvaryum deniz suyu ısınabilir ve ısınabilir. LED'in ısı çıkışı çok daha düşüktür. Bununla birlikte, LED ünitesinin, sıcaklığı akvaryumdaki deniz suyundan uzaklaştıracağı gösterilmiştir. Bu, taraftarlar vasıtasıyla yapılır. Deniz suyu ısınmaz.

 

5. Işık yoğunluğunun azaltılması ve spektrum kayması önlemek için, metal halide ampullerin iki yıl içinde (veya daha az) değiştirilmesi gerekir. LED ışıkları 50000 saate kadar çalışabilirken. Genellikle bir resif akvaryumunun 'ışıklar açık' süresi 12 saattir. Bu, LED'lerin 11 yıldır çalışabileceği anlamına gelir!

İletişim bilgileri
China Lighting Online Marketplace

İlgili kişi: user4

Tel: +8613900000014

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler